W dniach 16.09.2016 oraz 19.09.2016 w naszej szkole odbyły się warsztaty z turystyki. Temat tegorocznych spotkań zawierał się w haśle „Kto jest narratorem turystycznej wyobraźni?”. Zajęcia były prowadzone przez przedstawicieli Uniwersytetu Warszawskiego – Pawła Cywińskiego (doktoranta i wykładowcę UW, podróżnika i dziennikarza National Geographic) oraz Marię Złonkiewicz (kulturoznawcę i podróżniczkę). Uczniowie klasy IIIC, którzy brali w nich udział, mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu geografii, ekonomii oraz polityki. Uczestnicy wykazali zainteresowanie, byli bardzo aktywni i pozytywnie wspominają czas spędzony z podróżnikami. Miejmy nadzieję, że zachęciliśmy gości do powtórnego przyjazdu do naszej szkoły.

 

Dawid i Kuba z kl. IIIC  /  Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ