Drodzy Chrobrzacy, święta Bożego Narodzenia są okresem szczególnej dobroci i serdeczności wobec innych ludzi. Uczniowie naszej szkoły postanowili umilić świąteczny czas dzieciom i młodzieży z domu dziecka w Piotrkowie Tryb. W tym celu zorganizowali koncert, który w murach domu dziecka zabrzmi już 21 grudnia, czyli w środę. Chcąc się do nich dołączyć, Samorząd Uczniowski przeprowadza akcję zbiórki, potrzebnych podopiecznym domu dziecka, produktów. Listę zapotrzebowania, po uprzedniej konsultacji z dyrekcją placówki, sporządził brat Maciej.

Zwracamy się do uczniów naszej szkoły, aby w tym pięknym, świątecznym czasie włączyli się w  naszą akcję i pomogli dzieciom, które często nie  mają żadnej rodziny i mogą liczyć wyłącznie na pomoc innych ludzi. Zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o przyniesienie uzbieranych rzeczy, w czwartek na 5 godzinie lekcyjnej do sali 26. Uczniów klas najbardziej aktywnych czeka świąteczna niespodzianka. Listy z zapotrzebowaniem zostały przekazane również gospodarzom klas. Znajdują się na nich:

 • chusteczki higieniczne pakowanego 100 szt.,
 • szamponiki dla dzieci,
 • delikatny papier toaletowy,
 • mydełka,
 • szczoteczki do zębów dla dzieci,
 • kremy „Bambino”,
 • herbatki owocowe,
 • soki owocowe w małych kartonikach,
 • artykuły plastyczne: bloki papierowe, kleje, plastelina, farby, nożyczki,
 • książeczki do kolorowania,
 • książeczki z bajkami,
 • bajki na DVD, puzzle, domino,
 • zabawki- samochody i lalki (mogą być używane, ale o estetycznym wyglądzie i w dobrym stanie)- na inne zabawki i maskotki nie ma zapotrzebowania

 

Dzieci liczą na Waszą pomoc! Pokażcie, że nie jesteście obojętni na drugiego człowieka, szczególnie w tym pięknym, świątecznym okresie.

 

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ