Ostatniego dnia szkoły, który poprzedzał ferie świąteczne, w ramach lekcji odbyły się wigilie klasowe oraz bożonarodzeniowy koncert. W całym budynku panowała ciepła atmosfera, a wszyscy zamiast myśleć o nauce, skupili swoją uwagę na choinkach, prezentach, reniferach i świętym Mikołaju.

Akademia została przygotowana pieczołowicie przez uczniów klas pierwszych pod opieką p. Drobczuk - Zwolińskiej, p. Matyszewskiej, p. Kilen oraz księdza Estkowskiego. Uczestnicy śpiewali polskie kolędy i recytowali wprowadzające w świąteczny nastrój utwory. Największym entuzjazmem cieszył się występ Bartka Mrówczyńskiego, który swoją charyzmą zdobył serca publiczności. Następnie każda klasa przygotowała według swojego uznania wigilię. Były one celebrowane w różnorodny sposób, jednakże w tym roku większość klas świętowała tradycyjnie: z pierogami i rybą na stole, kolędami w tle oraz prezentami dla każdego.

Czwartek wprowadził wszystkich uczniów, a także nauczycieli w pozytywny, bożonarodzeniowy nastrój i był niezwykłym wstępem do rodzinnych spotkań w czasie świątecznym.

xo

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ