Jesienna edycja akcji zbiórki zakrętek w naszej szkole przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno uczestników jak i organizatorów. Akcja, zainicjowana przez klasę 2c oraz przedstawicieli samorządu szkolnego, pod opieką p. Maszczyk okazała się być niezwykle pozytywnym zaskoczeniem. Tym razem pieniądze pozyskane ze sprzedaży zakrętek zostaną przeznaczone na zakup wózka inwalidzkiego dla chłopca uczęszczającego do Przedszkola Samorządowego nr. 24 im. Kubusia Puchatka przy ulicy Topolowej. W ciągu całego czasu trwania akcji, której oficjalne zakończenie i podsumowanie odbyło się w środę 14 listopada, udało nam się zgromadzić mnóstwo worków po brzegi wypełnionych zakrętkami!

Zainteresowanie było ogromne, a uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wykazali się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem, gdyż mury Chrobrego z trudem były w stanie pomieścić zgromadzone zakrętki. Na największą uwagę zasługuje klasa 2c, która w zamian za pomoc w organizacji i zdecydowanie największą ilość, bo aż 10 worków zebranych zakrętek, została nagrodzona ,,dniem niepytania”. Drugie miejsce zajęła również klasa biologiczno-chemiczna - 2d, a trzecie humaniści z klasy 3e. Klasom biorącym udział w zbiórce, czyli 2f, 1d, 2e, 1e, 1b oraz 1f, serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w następnej edycji :).

Aleksandra Marzec

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ