W ostatnim tygodniu maja 2018 roku, już po raz kolejny, gościliśmy w naszej szkole studentki z organizacji AIESEC. Hatun Nur Ciftici, Lareeb Umer oraz Shengxi Miao, czyli studentki z Turcji, Pakistanu i Chin zorganizowały warsztaty i prelekcje dla uczniów klas pierwszych i drugich. Na przygotowanych przez siebie zajęciach starsze koleżanki opowiadały o swoich ojczystych krajach, prezentowały stroje ludowe i popularne, w tych częściach Azji, gry i zabawy. Zwracały również uwagę na specyfikę kulturową tego największego i najludniejszego kontynentu, co spotkało się z zainteresowaniem naszych uczniów, którzy mieli wiele pytań dotyczących, w szczególności, specyfiki obyczajowej tego kontynentu.

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ