Dnia 20.04.2024 r. od godziny 9.00 do 13.00 w naszym liceum przebywali nie tylko nauczyciele, Chrobrzanie i Chrobrzanki, ale także przyszli, potencjalni uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Ósmoklasiści w ramach dnia „Otwartych Drzwi” byli oprowadzani po szkole przez członków SU. Zwiedzali sale, w których mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak wyglądają zajęcia, a także oglądali występy przygotowane przez uczniów, chór szkolny oraz naszych nauczycieli.

Mamy nadzieję, że tegorocznym ósmoklasistom przypadła do gustu oferta naszego liceum. Tym, którzy planują do nas rekrutować życzymy powodzenia. Obyśmy zobaczyli się w przyszłym roku szkolnym!

Wszystkie osoby, które wzięły udział w wydarzeniu, zapraszamy do publikacji zdjęć w mediach!

Samorząd Uczniowski

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ